Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Berkowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

210 000 zł3 001 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3001m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Berkowo. Atuty nieruchomości: > Powierzchnia: 3001m - idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 424 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni ok. 80 m , położona w spokojnej wsi Berkowo w gminie Kiszkowo. Budynek mieszkalny jest murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

470 000 zł1 842 m² 255,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

300 200 zł1 501 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka numer 120/8 - cena: 300 200 zł powierzchnia: 1501 m2 cena za m2: 200 zł lokalizacja: lubochnia, gm. Gniezno kategoria: działki i grunty rodzaj: sprzedaż typ: budowlana Działka numer 120/7 -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 482 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę okolice Giżycka. Działka położona jest w miejscowości Kożuchy Wielkie Numer działki 374. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł128,38 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Gajowa

Regiel(Berkowo + 24 km)

150 000 zł1 080 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m . Lokalizacja: działki znajdują się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Skomack-Osada(Berkowo + 4 km)

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położony na działce o powierzchni 836m w miejscowości Skomack Wielki, gmina Stare Juchy. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 875 zł2 007 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nekielka - ul. Kwiatowa przepiękna działka budowlana o pow. 2007 m2 cudowna miejscówka , las , cisza , z drugiej strony doskonały dojazd do Poznania czy Wrześni obowiązujący plan miejscowy -.

Szczegóły ogłoszenia

227 292 zł1 209 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana o pow. 1209m2, pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne z dopuszczeniem usług do 30%,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł142 m² 3 661,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomość po gospodarstwie rolnym zabudowanym domem i garażem z lat dziewięćdziesiątych oraz murowaną stodołą i budynkiem inwentarsko-gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł861 m² 155,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

|działki budowlane | bezterminowe wz | imielno| Zachęcamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Imielno, gmina Łubowo. To idealna propozycja dla osób szukających.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij